Firmamız 1982 yılında İstanbul’da mobilya üretim atölyesi olarak kurulmuştur. İstanbul’da başlayan mobilyacılık serüvenimize 1986 yılından itibaren Bodrum’da devam etmekteyiz.

Bodrum yarım adasında kişiye ve yaşam alanına uygun özgün çalışmalarımızla adımızdan sıkça söz ettirmekle kalmayıp Türkiye’nin birçok noktasına da ürünlerimizi göndermekteyiz. Firmamız ‘Hedeflerinizde kalite varsa bir gün mutlaka karşılaşırız’ misyonunu benimsemiştir.

Tasarımcılarımızın kişiye özel mutfak ve mobilya çizimleri, 1500M2 üretim tesisimizde, kalite anlayışı ile teslim edilmektedir. 35 yıllık tecrübemizle yaşam alanlarınızı konforlu ve kaliteli hale getiriyoruz. Siz müşterilerimizin beklentilerini ve memnuniyetini dikkate alarak satış öncesi ve sonrası kaliteli hizmet anlayışını özümseyerek; evlerinize renk katmayı hedefliyoruz.

Bugün 400m2 mağazamızda birbirinden farklı zevklere hitap edecek tasarımlar yer almaktadır. Profesyonel ekibimiz, gelişmiş makine parkurumuzla, yeniliklere her daim açık olan firmamız, teknolojik gelişmeleri takip ederek, Avrupa standartlarına uygun, fonksiyonel, estetik ürünlerimizle kaliteyi sizlere en iyi şekilde sunmaktayız.